دریافت نشان سرآمدان روابط عمومی ایران توسط فست کلیک

۳۱ تير ۱۳۹۸ دریافت نشان سرآمدان روابط عمومی ایران توسط فست کلیک

هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی با تأکید بر توانمندسازی روابط عمومی برای عملکرد مطلوب تر در جنگ رسانه ای و تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

امروزه رپورتاژ آگهی و انتشار اخبار تجاری، راهکار جدیدی برای کسب و کار هاست که باعث موفقیت مدیران بازاریابی در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ شده است ، درج این اخبار به عنوان یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ ، در دنیا اغلب برای اهداف سئو، گرفتن بک لینک و تبلیغات مستقیم و... به عنوان بخشی از کمپین های تبلیغاتی استفاده می‌شود. 

فست کلیک موفق به دریافت نشان سرآمدان روابط عمومی ایران در هشتمین آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی کشور شد.

فست کلیک (Fastclick.ir) به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات روابط عمومی به ویژه در حوزه گزارش آگهی است که تاکنون توانسته با بیش از یکصد و پنجاه رسانه خبری در حوزه انتشار محتوا همکاری نموده و رضایت مطلوب مشتریان خود را کسب نماید

هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی با تأکید بر توانمندسازی روابط عمومی برای عملکرد مطلوب تر در جنگ رسانه ای و تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. 

حمیدرضا محمودی مدیرعامل فست کلیک با اشاره به آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران گفت: یکی از روش های بسیار ممتازی که شرکت ها ، سازمان های دولتی و خصوصی می توانند جهت معرفی توانمندیها و خدمات و محصولاتشان استفاده نمایند درج گزارش آگهی و همکاری با وب سایت هاست . این مهم علاوه بر برندینگ در جذب مشتریان جدید و ایجاد جایگاه مناسب در اذهان کاربران تاثیر بسزایی دارد  و نشانه پویایی و حرکت رو به جلو و بهره گیری از فناوری های نوین ارتباطی است.

محمودی گفت: امروز شرکت ها در جنگ رقابت نیازمند تقویت روابط عمومی شان می باشند و این واحد به عنوان رکن اصلی سازمان ها و شرکت ها می تواند با یک دیپلماسی رسانه ای فعال ، توانمندیهای سازمان را اطلاع رسانی نموده و اخبار منفی را مدیریت و مقابله نماید.

وی افزود: روابط‌عمومی ها در راستای به کارگیری رسانه ها و ظرفیت های رسانه ای کشور می توانند از پتانسیل فناوری های نوین  فست کلیک استفاده نمایند.

در پایان این مراسم آژانس تبلیغاتی فست کلیک با دریافت "نشان حمایت از سرآمدان روابط عمومی ایران " مورد تجلیل قرار گرفت.

 

واحد روابط عمومی فست کلیک