معرفی هشتگ شاد باشیم؛ توسط فست کلیک در همایش دیمارک

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ معرفی هشتگ شاد باشیم؛ توسط فست کلیک در همایش دیمارک

معرفی هشتگ شاد باشیم؛ توسط فست کلیک در همایش دیمارک

 

همایش سالیانه دیمارک(دیجیتال مارکتینگ) ، پنجشنبه دهم مرداد ۹۸ با حضور مدیران کسب‌وکارهای حوزه دیجیتال مارکتینگ و برندینگ به همراه دو پنل تخصصی تحت عنوان پنل اینفلوئنسرها و پنل کسب و کارهای موفق، به میزبانی مرکز سمینارهای کسب و کار ماهان در محل برگزاری همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

 

در این سمینار جناب آقای مهندس محمودی مدیرعامل شرکت تبلیغاتی فست کلیک با موضوع  بازاریابی ویروسی و تکنیک‌های بکارگیری آن بعنوان ابزار پوست اندازی بازاریابی در اقتصاد فوق رقابتی امروز سخنرانی کردند.

 

با توجه به مخاطبین خاص این همایش، محمودی سخنان خود را با بیان راهکارهای تبلیغات موثر و همچنین ارائه برترین ابزارها و تکنیک‌های تولید محتوای مناسب و نحوه مهندسی بازنشر آن با کمترین هزینه در شبکه‌های اجتماعی و فضای دیجیتال مارکتینگ کشور، تکمیل کرد.

 

وی در ادامه سخنرانی خود، به رونمای کمپین #شادباشیم پرداخت و آن را برترین هشتگ مسئولیت اجتماعی خواند.

 

مدیرعامل فست کلیک با ابراز پر اهمیت بودن اثر اجتماع و شاد کردن فضای جامعه، حضار را به حمایت و استمرار این کمپین دعوت کرد.

 

گفتنی است؛ دیمارک بزرگ‌ترین و تخصصی‌ترین جشنواره سالیانه دیجیتال‌ مارکتینگ در ایران است که بر سه محور اصلی «استراتژی‌های برتر در دنیای دیجیتال»، «ابزارهای دیجیتال مارکتینگ» و«بازاریابی دیجیتال و D.I.M.C موفق »پایه‌گذاری شده است و مخاطبان آن مدیران بازاریابی وفعالان درحوزه  بازاریابی آنلاین است.

 

واحد روابط عمومی فست کلیک