• تبلیغات در اینستاگرام یکی از پربازده‌ترین روش های تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از 15 میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار بالی تبلیغات در اینستاگرام ، ما همراه شما خواهیم بود  تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.
     تبلیغات بازدیدی اینستاگرام


  در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود.

   


  تبلیغات روزانه اینستاگرام


  در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت روزانه محاسبه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.
   

  تبلیغات موضوعی بازدیدی در  اینستاگرام :
   


  در تبلیغات موضوعی بازدیدی، پست تبلیغاتی شما در کانال های اینستاگرام با موضوعی مشخص در معرض نمایش  کاربران  قرار گرفته و هزینه آن بر اساس تعداد دفعات بازدید محاسبه می‌شود.بالطبع کانال های با موضوعات تخصصی نظیر مالی ٫‌مهندسی و ... که دارای جامعه تخصصی تر می باشند قیمت متفاوت تری با کانال هایی با موضوعات عمومی و عام افراد نظیر کانال های سرگرمی و ... دارند.

   

  تبلیغ اینستاگرام به صورت دائمی
   


  در تبلیغات دائمی ، تبلیغات شما حذف نمی شود و همیشه در کانال باقی می ماند. این تبلیغات برای کسانی که کسب و کار دائمی دارند توصیه می شود. در این پلان با پرداخت  هزینه بیشتر تا ۲۰۰ درصد بازدید بیشتر خواهید داشت
  شروع كمپين و تبليغ