تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

چند هزار نفر؟ چند صد هزار نفر؟ چند میلیون نفر را می خواهید با برند یا محصولتان آشنا کنید؟ به پربازدیدترین وب سایت های کشور سلام کنید!! با نمایش بنر خود در معتبرترین و پربازدید ترین رسانه های آنلاین ایران به اهداف بازاریابی تان دست پیدا خواهید کرد.

ورزش 3، تابناک، شهرخبر ، تبیان ، نی نی سایت ، تی وی پلاس ، کلیک و…، تنها بخشی از ابررسانه‌های بزرگی هستند که بازدیدهای میلیونی‌شان، می‌تواند برای شما بازدهی بسیار بالاتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی (مانند تلوزیون، بیلبورد و…) داشته باشد.

 

گام اول، انتخاب رسانه:
با توجه به اهداف و نیازهایتان، مناسب‌ترین رسانه‌ها را برایتان انتخاب می‌کنیم (یا اینکه خودتان از قبل، یک یا چند وب‌سایت خاص را مدنظر دارید).

 

گام دوم، طراحی بنر:
برای پیام تبلیغاتی مدنظرتان و در سایز بنری که انتخاب کرده‌اید، بنری متناسب با شان برندتان طراحی خواهد شد (یا این که خودتان این بنر را به ما تحویل می‌دهید).

 

گام سوم، گزارش و آنالیز:
بعد از این که بنرتان در سایت(های) مدنظرتان قرار گرفت؛ شروع می‌کنیم به آنالیز لحظه به لحظه از نتایج‌تان. مثلا جواب این سوالات را به شما خواهیم داد:

 

چند بار بنرتان دیده شده است؟
چند کلیک داشته‌اید؟
بیشتر از چه کشورهایی و در چه تاریخ و ساعت‌هایی کلیک داشتید؟

همه‌ی این اطلاعات را به تفکیک زمان و محل تبلیغ و به صورت کاملا جزئی و دقیق؛ در قالب جدول، نمودار، هیستاگرام و… در اختیارتان می‌گذاریم!

 

 

مشاهده وب سایت ها  و رسانه ها