سئو

سئو

تقریبا هر کس هرچیزی را که بخواهد، حداقل یک سر به گوگل می زند! سئو سایت تان را شروع کنید و خودتان را در صفحه اول نتایج گوگل ببینید و بعد از آن، منتظر بازگشت چندین برابر هزینه ای که کردید باشید!

چرا سئو؟

بهینه سازی وب سایت (Search Engine Optimization) یا همان سئو (SEO)، به زبان ساده یعنی هر کاری که شما انجام می دهید تا وقتی کسی کلمه یا ترکیب کلمات خاصی را در گوگل جست و جو کرد، وب سایت شما را در نتایج بالاتری ببیند.

هرچه بهتر وب سایت تان سئو شود، رتبه بهتری می گیرید و هرچه رقابت در کلمات کلیدی که سئو می کنید بیشتر باشد، مسلما نتیجه گرفتن دشوارتر و زمان رسیدن به نتیجه مقداری طولانی تر می شود!

توصیه دوستانه ما به شما این است که برای رسیدن به نتایج مورد انتظارتان صبر داشته باشید. برای جلب اعتماد در نزد گوگل به زمان احتیاج داریم تا بتوانیم نتایجی واقعی و ماندگار داشته باشیم. یادتان باشد، صفحه اول گوگل فقط 10 جای خالی دارد، باید صبر داشت و یکایک گام ها را اصولی برداشت.
به تجربه ما اعتماد کنید، ما این گام ها را برای شما برمی داریم.

 

هدفمندی مخاطبان تان

با رتبه داشتن در نتایج جست و جو می توانید دقیقا کسانی را به سایت تان دعوت کنید که محصول، خدمات و یا محتوای شما را می خواهند .کسی که خدمات سئو را جست و جو می کند، به احتمال خیلی زیاد، قصد خرید این خدمات را دارد. مخاطبان هدفمندتان را پیدا کنید.

 

به صرفه بودن

به نسبت هزینه ای که برای سئو می کنید به مراتب منافع بیشتری نصیب می برید .سئو یکی از به صرفه ترین روش های بازاریابی ست که یکی از اصلی ترین دلایل آن هدف مندی مخاطبان آن است که در مورد قبلی اشاره کردیم.

 

اعتبار برندتان

عادت کرده ایم که فقط بهترین های یک حوزه را در بالاترین نتایج جست و جو ببینیم، پس اگر کسی محصولتان را جست و جو کند و وب سایت رقیب تان را در رتبه اول ببیند و شما را در صفحه دوم…!!
بهتر است بالاترین نتایج را در جست و جوی یک کلمه برای خودمان داشته باشیم تا ذهنیتی خوبی را در مشتری به وجود آوریم و اعتبارمان را به رخشان بکشیم!

 

فرآیند سئو

 

1. تحقیقات کلمات کلیدی

2. بهینه سازی ساختاری

3. استراتژی لینک سازی

4. مانیتورینگ